Haridustehnoloogide talvekool 2013 "Kui lähedal on kaugel?"

HARIDUSTEHNOLOOGILT HARIDUSTEHNOLOOGILE

Vahendite ja õppemeetodite tutvustamine vahendid esitlus

ÕPPEVIDEOD – IDEEST TULEMUSENI
TULEVIKU PÄEV

haridustehnoloogide võrgustik rühmatöö

BeSt, VANKeR

Temaatilised võrgustikud BeST ja VANKeR projektides

Programmide BeSt ja VANKeR raames käivitati suvel 2007 seminaridesari „Võrgustik võrgutab“, mille korraldamise eesmärgiks on:

  • pakkuda osalejatele võimalust olla kursis õppetöös toimuvate muudatustega,
  • saada uusi teadmisi ja
  • leida koostööpartnereid oma valdkonna edasiarendamiseks.

Seminaridele on osalema oodatud erinevate haridustasemete õpetajad ja õppejõud, et tekiks võimalus tutvuda nii teiste kui ka oma eriala spetsialistidega.
Toimunud seminarid

REDEL, e-VÕTI

Temaatilised võrgustikud REDEL ja e-VÕTI projektides

väljavõte e-Õppe Uudiskirja artiklist (09.2007)

REDEL ja e-VÕTI projekti raames on loodud ja käivitunud mitmeid erinevaid vahvaid võrgustikke. Sügisel 2007 alustasime uue ürituse läbiviimisega „Võrgustik võrgutab“. Nende üritustesarjaga soovime kaasata ka teisi sama valdkonna raames tegutsevaid õpetajaid. Meie salajane soov ning unistus on panna kõrgkoolide ja kutsekoolide võrgustikud koos tegutsema. Neil on sarnased mured ja rõõmud ning see sünergia, mis siit kasvaks ja areneks ei jääks ainult kitsasse ringi vaid mõjutaks ka laiemalt meie haridust. Siia on oodatud ka kindlasti üldhariduskoolide õpetajad. Kõik võrgustikud on avatud ning ei ole piiritletud kindla haridustasemega. Koostöö tegemine erinevate haridustasemete vahel on üks võtmetegevusi sellel sügisel ja kõik meie üritused toetavad seda.

 
start.txt · Viimati muutnud: 2013/01/15 15:52 persoon marge
 
Except where otherwise noted, content on this wiki is licensed under the following license:CC Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Unported
Recent changes RSS feed Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki